Barwy jesieni

Barwy jesieni

Poznaj trzech kolorowych bohaterów tego sezonu.

Czy porównywanie relacji międzyludzkich do barw lub ubrań jest w porządku? Jeśli wspólnym mianownikiem w każdym z tych przypadków jest jakość, podejście "less is more" oraz brak ściemy - naszym zdaniem tak. Przecież to Ty wiesz najlepiej, co do Ciebie pasuje, tak samo jak wiesz w jakim towarzystwie czujesz się jak ryba w wodzie. 

W NAGO widzimy jesień w barwach pumpkin spice, cherry blossom i deep purple. Te kolory nie tylko idealnie sprawdzą się w coraz bardziej szare dni, ale będą także idealnie współgrać z tym, co masz już w swojej szafie. Ciepły pomarańcz swoją intensywnością przypomni Ci o ostatnich promieniach letniego słońca; głęboki fiolet nada charakteru, a zgaszony róż podkreśli kolor Twojej skóry - opalonej lub nie.

O nowe kolory wzbogaciły się wszystkie nasze bestsellerowe projekty: kopertowe body, legginsy czy golfy. Dzięki starannemu procesowi ich doboru, możesz być pewna, że wpasują się do Twojej szafy, a tworzenie codziennych stylizacji będzie łatwością z ich udziałem. Nie tylko tej jesieni.

Zdjęcia: Nadia Szymańska
Modelki: Maria i Nela

Wybieraj spośród naszych bestsellerów w jesiennych kolorach